![zobrazhennya_viber_2023-10-04_11-10-36-963](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/10/zobrazhennya_viber_2023-10-04_11-10-36-963-678x381.jpg)
Студенти коледжу ІІ курсу ТМС А групи разом з академнаставником Чернобук Г.Г. відвідали вуличну інсталяцію із 110 портретів воїнів-захисників ужгородців, які віддали своє життя за свободу і незалежність України, починаючи з 2014 року. Хвилиною шани, мовчання та безмежної вдячності студенти вшанували пам‘ять полеглих Героїв та глибоко усвідомили, що наш обов‘язок – завжди пам‘ятати, якою ціною виборюється незалежність нашої країни, можливість жити і навчатися у рідному краї під мирним небом.
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/10/zobrazhennya_viber_2023-10-04_11-11-33-707-1-768x1024.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/10/zobrazhennya_viber_2023-10-04_11-11-34-152-768x1024.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/10/zobrazhennya_viber_2023-10-04_11-12-28-850-768x1024.jpg)
Leave a Reply