![zobrazhennya_2023-10-01_091529274](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/10/zobrazhennya_2023-10-01_091529274-678x381.png)
Студенти коледжу відвідали Закарпатську обласну бібліотеку для дітей та юнацтва, де з нагоди Дня Захисника України відбувся виховний захід. Завідуюча відділом обслуговування юнацтва Марія Корсак розповіла про свято. Студенти переглянули відеозвернення Президента.
Хвилиною мовчання вшанували полеглих у війні. Студентам запропонували написати найщиріші слова про Батьківщину на плакаті єдності. Також відвідали меморіал загиблим захисникам України в Ужгороді і запалили лампадки пам‘яті. Авторками відео є студентки І ГРС курсу Рейпаші Наталія та Бойчук Ксенія.
Leave a Reply