![zobrazhennya_viber_2023-10-16_21-16-17-239](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/10/zobrazhennya_viber_2023-10-16_21-16-17-239-678x381.jpg)
“Дари Карпат – Бренд України”, під такою гучною назвою проходив фестиваль доброї їжі 14 жовтня, де було зафіксовано черговий рекорд України “313 рослинних страв у одному місці”. У заході приняли участь студенти та викладачі хіміко-технологічного відділення ВСП “УТЕФК ДТЕУ”. На фестивалі були представлені як автентичні страви закарпатської кухні, так і сучасні страви і напої з рослинної сировини. Студенти коледжу дружньою командою зібрали кошти за дегустацію своїх страв, які будуть передані організаторами фестивалю на потреби ЗСУ.
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/10/zobrazhennya_viber_2023-10-16_21-16-12-075-1024x564.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/10/zobrazhennya_viber_2023-10-16_21-20-59-755-1024x461.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/10/zobrazhennya_viber_2023-10-16_21-16-17-782-1024x768.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/10/zobrazhennya_viber_2023-10-16_21-16-14-735-768x1024.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/10/zobrazhennya_viber_2023-10-16_21-21-28-231-768x1024.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/10/zobrazhennya_viber_2023-10-16_21-21-27-819-768x1024.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/10/zobrazhennya_viber_2023-10-16_21-22-17-835-768x1024.jpg)
Leave a Reply