![изображение_viber_2023-11-10_17-51-36](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/11/yzobrazhenye_viber_2023-11-10_17-51-36-e1705570394396-678x381.jpg)
24 жовтня 2023 року студенти спеціальностей: «Підприємництво та торгівля» та «Облік і оподаткування» прийняли участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції між закладами фахової передвищої освіти «Економіка України в умовах війни», яка відбулася на базі ВСП «Виноградівський фаховий коледж Мукачівського державного університету», присвячена 100 річниці заснування закладу освіти.
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/11/yzobrazhenye_viber_2023-11-10_17-52-46-768x1024.jpg)
За результатами роботи конференції студенти Каріна Король ІІ ОО та Анастасія Соловка ІІ ТМС нагороджені грамотами та сертифікатами, а викладачі Ганна Денчиля-Сакаль та Світлана Голубка подяками за активну участь та високий рівень підготовки студентської молоді до конференції.
Грамоти та подяки вручила студентам та викладачам заступник директора з навчальної роботи Оксана Раті, яка подякувала учасникам за вагомий внесок у розвиток науково-дослідної роботи та створення позитивного іміджу навчального закладу.
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/11/yzobrazhenye_viber_2023-11-10_17-52-24-768x1024.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/11/yzobrazhenye_viber_2023-11-10_17-52-10-768x1024.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/11/yzobrazhenye_viber_2023-11-10_17-51-36-768x1024.jpg)
Leave a Reply