![IMG-cb44fcc0e87d386803a78a32bc31a813-V](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/11/IMG-cb44fcc0e87d386803a78a32bc31a813-V-678x381.jpg)
В межах вивчення курсу «Історія: Україна і світ» для студентів-першокурсників проведено екскурсію «Ужгород чехословацький» тією частиною міста, яка була забудована в міжвоєнний період, в час, коли наше місто входило до складу Чехословаччини. Студенти побували біля туристичних об’єктів, які носять ім’я першого президента Чехословаччини Томаша Масарика (1918-1935): ясен, міні-скульптурка, школа, погруддя, сквер. Побачили Липову алею та слухали про інженерні рішення, які були втілені з її створенням. Побували біля Білого дому, колишньої жандармерії, побачили колишнє русло р.Малого Ужа та місце його впадання в р.Уж.
Автори відео – студенти Медвецький Єгор та Король Катерина.
Leave a Reply