![зображення_viber_2023-11-22_09-56-41-521](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/11/zobrazhennya_viber_2023-11-22_09-56-41-521-678x381.jpg)
10 років тому, 21 листопада 2013 року, на Майдані Незалежності з невеликої акції протесту розпочалась Революція Гідності, а за дев’ять років до неї відбувся ще один виступ проти зловживань влади. Помаранчева революція та Революція Гідності стали важливим кроком утвердження ідеалів свободи, демократії, гідності та поваги.
Для студентів І курсу спеціальності «Фінанси, банки, страхування та фондовий ринок» проведено тематичне заняття «#Бути_Гідним», в ході якого говорили про ключові моменти революцій, відтворювали хронологію подій за фотоматеріалами, згадували найкривавіші сторінки, змагались у вікторині на знання нашої історії, традицій та звичаїв, писали листи-побажання наступним поколінням про свободу як найвищу цінність.
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/11/zobrazhennya_viber_2023-11-22_09-55-45-801-1024x819.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/11/zobrazhennya_viber_2023-11-22_09-55-58-759-1024x819.jpg)
Працівниками відділу бібліотеки оформлено книжково-ілюстративну виставку до річниці революцій, яку презентовано на практичному занятті з історії України для ІІ курсу «Майдан як феномен української демократії».
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/11/zobrazhennya_viber_2023-11-22_09-56-10-975-1024x819.jpg)
З нагоди відзначення річниці революційних подій та в рамках тижня суспільних дисциплін в коледжі також проходить виставка стіннівок «Історія українського державотворення». У своїх роботах студенти ІІ курсів представили окремі етапи творення України, її довгий та складний шлях до незалежності.
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/11/zobrazhennya_viber_2023-11-22_09-56-24-845-1024x819.jpg)
Leave a Reply