![изображение_viber_2023-11-25_08-19-10](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/11/yzobrazhenye_viber_2023-11-25_08-19-10-678x381.jpg)
24 листопада 2023 року, в рамках Тижня суспільних дисциплін, студенти ІІ курсу спеціальності “Облік і оподаткування” провели заняття з “Історії України” по темі “Майдан як феномен української демократії. Російсько-українська війна” (викладач Волощук С.М.) в Краєзнавчому музеї ім. Тиводара Легоцького (Ужгородському замку) та оглянули тематичну експозицію, присвячену Революції гідності, 10-ту річницю якої Україна щойно відзначила, та етапам російсько-української війни. Експонати, стенди, фотографії Героїв Небесної Сотні та Захисників нашої Вітчизни, що віддали своє життя за Україну, прапори Майдану та з фронтів триваючої війни змусили студентів відчути душею та розумом весь героїчний драматизм сьогодення.
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/11/yzobrazhenye_viber_2023-11-25_08-19-09-1024x768.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/11/yzobrazhenye_viber_2023-11-25_08-19-10-1024x768.jpg)
Старший науковий співробітник відділу науково-освітньої роботи музею Вероніка Петрушка також познайомила студентів із перебігом українських національно-визвольних змагань в ХХ столітті на прикладах різних етапів історії України та Закарпаття. Цікаво, що атмосфера музейних залів спонукала студентів пригадувати навчальний матеріал і активно долучатися до відтворення славних сторінок історії, їх поглибленого вивчення. А по завершенню екскурсії, вже в рамках вільного часу, частина студентів продовжила подорож в історичному часі та просторі, самостійно оглядаючи інші зали та експозиції, які постійно оновлюються стараннями працівників музею.
Leave a Reply