![зображення_viber_2023-11-27_14-11-19-488](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/11/zobrazhennya_viber_2023-11-27_14-11-19-488-678x381.jpg)
25 листопада в світі відзначають Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок. З цієї нагоди для студентів ІІ курсу проведено круглий стіл «Гендерні стереотипи та гендерна дискримінація у сучасному житті», де обговорювали одну з важливих соціально-психологічних проблем сучасного світу: гендерні або статево-рольові стереотипи. Важливим є розуміння, що кожна особистість зможе досягти самореалізації і стати рівноправним творцем нашої держави лише на основі рівності статей.
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/11/zobrazhennya_viber_2023-11-27_14-11-13-883.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/11/zobrazhennya_viber_2023-11-27_14-11-15-840.jpg)
Також для ІІ курсу відділення підприємництва та торгівлі організовано перегляд фільму про сучасне рабство «Станція призначення – життя». Для України та світової спільноти, незважаючи на здійснення певних заходів, залишається актуальною проблема торгівлі людьми. Жертви торгівлі людьми використовуються для примусової праці, жебрацтва, як донори для трансплантації органів тощо.
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/11/zobrazhennya_viber_2023-11-27_14-11-19-488.jpg)
Після фільму студенти встановлювали основні причини потрапляння до торговців людьми, визначали моделі безпечної поведінки в разі виїзду та перебування за кордоном, говорили про необхідність вміння захисту власної гідності у складній ситуації.
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/11/zobrazhennya_viber_2023-11-27_14-11-17-632.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/11/zobrazhennya_viber_2023-11-27_14-11-21-110.jpg)
Leave a Reply