![изображение_viber_2023-12-21_10-49-31](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/12/yzobrazhenye_viber_2023-12-21_10-49-31-678x381.jpg)
Кінець грудня і закінчення семестру видався для циклової комісії європейських мов дуже результативним. Наші здобувачі освіти посіли почесні призові місця на обласних конкурсах.
ГРАБ ВАЛЕРІЯ – студентка І курсу (спеціальність “Харчові технології “- І місце на обласному етапі XlV Міжнародного мовно- літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. (викладач Марія СИВОУС)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/12/yzobrazhenye_viber_2023-12-21_20-27-08-769x1024.jpg)
КОЛІБАНИЧ МИХАЙЛО – студент ІІ курсу (спеціальність “Фінанси, банківська справа та страхування”)- ІІІ місце на обласному етапі ХХІУ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. (викладач Ярослава БАРЗУЛ).
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/12/yzobrazhenye_viber_2023-12-21_21-46-19-850x1024.jpg)
Щиро вдячні викладачам за підготовку здобувачів освіти.
Студентів вітаємо з заслуженою перемогою! Ми впевнені, що досвід участі в таких змаганнях Вас багато чому навчив. Ніколи не зупиняйтеся на досягнутому – вчіться, дізнавайтесь нове, розвивайтеся. Успіхів вам, натхнення, творчості і позитиву кожен день! З вірою в Перемогу!
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/12/image-2.png)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/12/image-1.png)
Leave a Reply