![зображення_viber_2023-12-27_10-40-40-472](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/12/zobrazhennya_viber_2023-12-27_10-40-40-472-e1703677473425-678x381.jpg)
29 листопада 2023 року здобувачі освіти відділення підприємництва та торгівлі, обліку та фінансів, взяли участь у ІV Всеукраїнській науково-практичній конференції «МАРКЕТИНГ, РЕКЛАМА ТА PR: НОВІТНІ ТЕХНОЛОГІЇ ДЛЯ БІЗНЕСУ», яка проходила на базі ВСП «Київський торговельно-економічний фаховий коледж ДТЕУ».
Під керівництвом викладачів Ганни ДЕНЧИЛЯ-САКАЛЬ та Світлани ГОЛУБКИ свої доповіді представили студенти другого курсу Анастасія ТИМКО, спеціальність «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» та Дмитро ЧУМА, спеціальність «Облік і оподаткування».
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/12/zobrazhennya_viber_2023-12-27_10-42-03-444-e1703677533113-1024x819.jpg)
Здобувачів освіти було відзначено іменними сертифікатами, які вручила заступник директора з навчальної роботи Оксана РАТІ.
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/12/zobrazhennya_viber_2023-12-27_10-41-14-669-766x1024.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/12/zobrazhennya_viber_2023-12-27_10-41-33-604-766x1024.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/12/zobrazhennya_viber_2023-12-27_10-40-40-472-e1703677473425-1024x774.jpg)
Щиро дякуємо організаторам заходу за отриманий досвід!
Leave a Reply