![zobrazhennya_viber_2023-04-27_11-27-23-328-1](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/08/zobrazhennya_viber_2023-04-27_11-27-23-328-1-1-678x381.jpg)
26 квітня 2023 року у ВСП «УТЕФК ДТЕУ» проведено низку просвітницько-виховних заходів, приурочених 37 річниці з дня вибуху реактора на Чорнобильській атомній електростанції:
- Викладачами БЖД і основ охорони праці Любов КАСАРДОЮ і Світланою КИЧЕРОЮ для студентів 1 ФБС та 1 ГРС/Т груп проведено годину пам’яті «Чорнобиль – полин-трава гірка», де було розкрито особливості і наслідки трагедії на Чорнобильській атомній електростанції.
- Працівниками бібліотеки Катериною ДИЧКО, Катериною НЕНЬКО, Мар’яною ДЬОЛОГ була організована тематична виставка до річниці Чорнобильської трагедії.
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/08/zobrazhennya_viber_2023-04-27_11-25-41-721-1024x768.jpg)
37 років минуло з тих пір, коли 26 квітня 1986 року сталась страшна катастрофа в історії людства – вибух на ЧАЕС. Долі багатьох людей різних професій – цивільних і військових, які стали свідками, учасниками, героями та жертвами Чорнобильської катастрофи, змінилися назавжди. Але, навіть і сьогодні, цей трагічний день змушує замислюватися кожному з нас про можливі наслідки діяльності людини.
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/08/zobrazhennya_viber_2023-04-27_11-25-50-331-1024x768.jpg)
Leave a Reply