![зображення_viber_2024-02-22_09-31-52-726](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2024/02/zobrazhennya_viber_2024-02-22_09-31-52-726-e1708592718878-678x381.jpg)
21.02.2024 року у студентському гуртожитку «ВСП «УТЕФК ДТЕУ» було проведено практичним психологом коледжу Тамарою Бердар психологічний тренінг «Використовуй свої слова», що сприяє розвитку групової взаємодії, яка базується на взаємовідносинах довіри (ТОВД).
Мета тренінга – посилити довіру між студентами, які проживають у гуртожитку; підвищити здатність задовільняти свої потреби за допомогою слів поваги, доброзичливості та вдячності. Тренінг пройшов за підтримки вихователя гуртожитку Марії Куклишин, до участі долучилася викладачка української мови Ірина Поп.
Leave a Reply