![зображення_viber_2024-02-22_13-26-01-156](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2024/02/zobrazhennya_viber_2024-02-22_13-26-01-156-678x381.jpg)
20 лютого 2024 р. студенти коледжу спеціальностей «Фінанси, банківська справа та страхування» і «Облік і оподаткування» разом з викладачами Сергієм Волощуком та Оксаною Фречкою відвідали лекцію «Незламні: Герої Інститутської», що відбулася у конференц-залі Закарпатського ОКМ ім. Т. Легоцького.
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2024/02/zobrazhennya_viber_2024-02-22_13-25-59-380-1024x768.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2024/02/zobrazhennya_viber_2024-02-22_13-25-58-481-1024x768.jpg)
Про річницю кривавих подій на Майдані та Революцію Гідності, що змінила хід української історії, присутнім розповіла старший науковий співробітник відділу науково-освітньої роботи та промоції Вероніка Петрушка. Зберігаючи відданість ідеалам гідності та свободи, пам’ять про Героїв Небесної Сотні та подвиг тих, хто віддав життя, захищаючи демократію, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України, ми повинні утверджувати національну єдність, розбудовувати та захищати нашу країну.
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2024/02/zobrazhennya_viber_2024-02-22_13-26-00-108-1024x768.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2024/02/zobrazhennya_viber_2024-02-22_13-26-02-229-810x1024.jpg)
Також студенти відвідали експозицію «Коли гримлять гармати, музи мовчать», де розміщені експонати, пов’язані з подіями Революції Гідності та російсько-української війни.
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2024/02/zobrazhennya_viber_2024-02-22_13-25-57-346-1024x768.jpg)
Leave a Reply