![zobrazhennya_viber_2024-03-06_11-22-03-658-kopiya](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2024/03/zobrazhennya_viber_2024-03-06_11-22-03-658-kopiya.jpg)
У рамках проекту “Жінки, мир, безпека: місцеві потреби – місцеві рішення“, що виконує Український Жіночий Фонд за підтримки Уряду Королівства Нідерландів разом із коаліцією 1325 та ГО “Довіра” було проведено “Інформаційно-просвітницькі заходи для дітей та молоді з питань інформаційної безпеки, кібербезпеки та запобігання кіберзлочинності” в Ужгородському торговельно-економічному
фаховому коледжі ДТЕУ.
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2024/03/zobrazhennya_viber_2024-03-06_11-22-03-658-1024x461.jpg)
До студентів донесена інформація про найпоширеніші загрози в інтернеті, а саме фішинг, секстинг, вірусні атаки, фінансові атаки через інтернет, шахрайство, булінг в інтернеті. Найбільшу цікавість у студентів викликали шляхи запобігання та протидії кіберзлочинам та як не стати жертвами шахраїв в інтернеті.
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2024/03/zobrazhennya_viber_2024-03-06_11-22-03-553-1024x461.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2024/03/zobrazhennya_viber_2024-03-06_11-22-03-119-1024x461.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2024/03/zobrazhennya_viber_2024-03-06_11-22-02-811-1024x461.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2024/03/zobrazhennya_viber_2024-03-06_11-28-39-220-768x1024.jpg)
Leave a Reply