![photo1717417771](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2024/06/photo1717417771-678x381.jpeg)
Художній музей ім. Й Бокшая відвідали студенти спеціальностей “Готельно-ресторанна справа”, “Туризм” ВСП УТЕФК ДТЕУ і викладачі – Валерія Данко, Людмила Пинзеник. Цікавою була екскурсія від Марії, працівниці музею, яка викликала інтерес та повагу до творчості Закарпатських художників, а інтерпретація музичного твору від Людмили Пинзеник стала своєрідним художнім образом, атмосферою, де гармонійно поєдналися живопис і музика Вдячні працівникам і берегиням музею. Авторка відео – студентка 2 курсу ГРС – Євгенія Скачкова.
Leave a Reply