![зображення_viber_2023-06-08_16-20-46-370__копія](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/08/zobrazhennya_viber_2023-06-08_16-20-46-370__kopiya-678x381.jpg)
“Наша спеціальність – Харчові технології”, під такою назвою за круглим столом відбулася дружня зустріч стейкголдерів, представників баз практики, колишніх випускників, викладачів та студентів коледжу. Серед запрошених гостей були присутні Наталія Чепканич, Сергій Лещак , Василь Цап, Катерина Гіді. В ході обговорення всі присутні висловлювали свою думку з приводу актуальності спеціальності, сучасних проблем закладів ресторанного господарства в умовах війни. Фахівці звернули увагу на вимоги до молодих фахівців, випускників коледжу, що ставляться до їх роботи та надали вагомі поради і рекомендації студентам для їх майбутнього кар’єрного зростання.
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/08/zobrazhennya_viber_2023-06-08_16-20-42-606-1024x576.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/08/zobrazhennya_viber_2023-06-08_16-20-43-124-1024x576.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/08/zobrazhennya_viber_2023-06-08_16-20-43-765-1024x576.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/08/zobrazhennya_viber_2023-06-08_16-20-44-537-1024x576.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/08/zobrazhennya_viber_2023-06-08_16-20-45-171-1024x576.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/08/zobrazhennya_viber_2023-06-08_16-20-45-794-1024x576.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/08/zobrazhennya_viber_2023-06-08_16-20-46-370-1024x576.jpg)
Leave a Reply