![зображення_viber_2023-06-07_10-07-15-337](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/08/zobrazhennya_viber_2023-06-07_10-07-15-337-678x381.jpg)
Студенти-першокурсники спеціальності «Облік і оподаткування» взяли участь у XVІІ Всеукраїнській інтернет-олімпіаді «На Урок» з української мови та літератури.
За підсумками конкурсу Каріна Король та Златослава Пастеляк нагороджені дипломами ІІІ ступеня. Даніїл Голубка та Анастасія Шикула отримали сертифікати учасників.
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/08/zobrazhennya_viber_2023-06-07_10-07-13-077-777x1024.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/08/zobrazhennya_viber_2023-06-07_10-07-13-381-680x1024.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/08/zobrazhennya_viber_2023-06-07_10-07-16-008-609x1024.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/08/zobrazhennya_viber_2023-06-07_10-07-31-692-610x1024.jpg)
Відзнаки студентам вручила заступник директора з навчально-виховної роботи О.Л. Раті, наголосивши на важливості знання рідної мови, особливо в цей час. Викладач української мови та літератури І.Ф.Шаркань, яка готувала студентів, відзначена свідоцтвом та подякою за підготовку переможців.
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/08/zobrazhennya_viber_2023-06-07_10-07-13-763-1024x646.jpg)
Участь у таких інтелектуальних конкурсах має важливе значення, оскільки допомагає студентам перевірити свої знання української мови та літератури, виявити сильні сторони та визначити напрямки для подальшого самовдосконалення.
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/08/zobrazhennya_viber_2023-06-07_10-07-12-320-741x1024.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/08/zobrazhennya_viber_2023-06-07_10-07-12-624-668x1024.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/08/zobrazhennya_viber_2023-06-07_10-07-14-512-1024x740.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/08/zobrazhennya_viber_2023-06-07_10-07-14-852-1024x746.jpg)
Leave a Reply