![DENJCH5](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/08/DENJCH5-678x381.jpg)
18 травня студенти групи 2 тмс «А» разом з академнаставником Любов’ю КАСАРДОЮ та викладачами Тамарою ПАРТИКОЮ і Мариною ШТЕФАНЯК з нагоди Міжнародного дня музеїв і туризму відвідали Ужгородський Замок.
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/08/DENJCH1-1024x768.jpg)
Екскурсоводи у виставкових кімнатах розповіли нам багато цікавого. Там студенти ознайомились з речами, якими користувались давні слов’яни: монетами, жіночими прикрасами, засобами праці, посудом, зброєю і т.д. Дуже цікаво було побачити народний одяг, чудові стародавні вишивані сорочки, рушники, старовинні меблі, скрині з вирізаними орнаментами, а також документи, старовинних книг, які розповідають про історію Закарпаття.
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/08/348432902_636360605009551_1095840172688014035_n-766x1024.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/08/DENJCH2-768x1024.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/08/DENJCH3-768x1024.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/08/DENJCH4-1024x766.jpg)
Leave a Reply