![seminar_06_14](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/seminar_06_14.jpg)
Викладачі циклової комісії іноземних мов Яковець Н.М. та Хусті Р.І. провели підсумкове заняття-семінар із студентами ІІ ТМС «А» та ІІ БО «А» курсів на тему «Ми – громадяни України».
Студенти підготували творчі проектні ексурсії по кожному регіону України, використовуючи новітні інноваційні технології.
У дружній атмосфері учасники семінару з любов’ю та патріотизмом презентували визначні та неповторні куточки своєї Батьківщини. Кожен усвідомив багатство історичної та культурної спадщини своєї країни та її потужний потенціал у всіх сферах розвитку. Також студенти продемонстрували свої пошукові навички у створенні та презентації проектних робіт на задані теми.
Особливої уваги заслуговує творчий проект Талащенко Людмили, студентки ІІ БО “А”, яка порівнює останні події в Україні з сюжетом відомої голівудської кінострічки “Hunger Games”.
Наші студенти ще раз заявили, що вони – достойні діти своєї країни і Україна заслуговує кращої долі та процвітання!
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/seminar_06_14_2.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/seminar_06_14_3.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/seminar_06_14_4.jpg)
Leave a Reply