![Vitaly_Vakula_and_teacher_Tatiana_Hrytsyschuk](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/Vitaly_Vakula_and_teacher_Tatiana_Hrytsyschuk.jpg)
Студентка другого курсу спеціальності «Бухгалтерський облік» Віталія Вакула представлятиме Ужгородський торговельно-економічний коледж КНТЕУ на обласній олімпіаді з української мови, яка відбудеться 18 лютого на базі Коледжу мистецтв імені Адальберта Ерделі Закарпатського художнього інституту.
Торік у грудні філологи УТЕК КНТЕУ організували і провели олімпіаду з української мови для другокурсників. За підсумками журі І місце посіла Віталія Вакула, ІІ – Мар’яна Рега (ІІ ФК «Б»), ІІІ – Юлія Костилєва (ІІ ТМС «Б»).
Інформацію підготувала Тетяна Грицищук
Leave a Reply