![Olimpiada_nacmenshun](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/Olimpiada_nacmenshun-300x381.jpg)
17 березня на базі природничо-гуманітарного коледжу Ужгородського національного університету відбулася ІІІ олімпіада з української мови для студентів вищих навчальних закладів І-ІІ ступенів акредитації та учнів ЗОШ Закарпатської області – представників національних меншин.
Студент УТЕК КНТЕУ Давід Бейреш вдруге взяв участь в олімпіаді і вдруге посів ІІ місце. Йому та іншим переможцям вручено грамоти, книги, ювілейну монету, присвячену 200-річчю від Дня народження українського композитора, автора музики Державного Гімну України Михайла Вербицького.
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/Olimpiada_nacmenshun_1.jpg)
Давід навчається на другому курсі спеціальності «Фінанси і кредит» в групі «А».
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/Olimpiada_nacmenshun_2.jpg)
Тетяна Грицищук, фото автора
Leave a Reply