![5](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/5.png)
29 квітня 2015 року на базі Ужгородського торговельно-економічного коледжу КНТЕУ проводився математичний турнір серед студентів І курсу коледжу та учнів шкіл м. Ужгорода.
![6.png](https://utek.uz.ua/images/6.png)
Журі під головуванням директора коледжу Павлюк Л.І. визначило переможцем конкурсу Ужгородську ЗОШ № 15, ІІ місце розділили учні Ужгородської ЗОШ 6 та студенти І курсу спеціальностей «Виробництво харчової продукції» та «Товарознавство та комерційна діяльність», а ІІІ місце посіла команда студентів спеціальностей «Бухгалтерський облік» та «Фінанси і кредит».
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/7.png)
Викладачі готельно-туристичного, товарознавчо-комерційного та технологічного відділень презентували матеріали, що відображають їх діяльність, а викладачі та студенти технологічного відділення додатково пригостили гостей кулінарними виробами, приготованими власноручно.
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/8.png)
Leave a Reply