![Шукалюк_Оля](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/SHukalyuk_Olya-461x381.jpg)
05 грудня 2015 року в Ужгороді відбувся III етап VІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка студентів ВНЗ І-ІV рівнів акредитації.
Ужгородський торговельно-економічний коледж КНТЕУ представила студентка ІI курсу спеціальності «Виробництво харчової продукції» Шукалюк Ольга. Підготувала і супроводжувала студентку викладач української мови та літератури Л.І.Сливканич. Приємно, що її вихованка зайняла ІІ призове місце. Вітаємо Олю з перемогою та бажаємо їй творчих успіхів.
Leave a Reply