![Jpeg](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/IMG_20160404_151731-600x381.jpg)
4 квітня 2016 року студенти І курсу спеціальності «Готельне обслуговування» здійснили пізнавальну екскурсію до археологічного музею УжНУ.
Музей було створено в 2004 році. Тут зібрані експонати, які науковці УжНУ добули в ході своїх наукових експедицій. Це культурні цінності від палеоліту до пізнього середньовіччя.
Надзвичайно цікаву та змістовну екскурсію провела співробітник музею Жиленко Марія Анатоліївна. В легкій невимушеній формі було подано інформацію про особливості археологічних досліджень, про стародавнє минуле нашої області. Студентам навіть дозволили потримати деякі експонати в руках: зуб мамонта, середньовічний лицарський меч, поховальну урну тощо. Гості музею мали змогу побачити макет городища, яке було типовим для нашої місцевості в давні часи. В музеї виставлені предмети побуту, бронзові прикраси, спорядження для вершників, ритуальні та поховальні предмети, знаряддя праці ремісників, зброя. Екскурсія викликала в студентів інтерес та повагу до власної історії, розширила їх світогляд, сприяла вихованню патріотичних почуттів.
![IMG_20160404_151642_1.jpg](https://utek.uz.ua/images/IMG_20160404_151642_1.jpg)
![IMG_20160404_152022.jpg](https://utek.uz.ua/images/IMG_20160404_152022.jpg)
![IMG_20160404_154200.jpg](https://utek.uz.ua/images/IMG_20160404_154200.jpg)
![IMG_20160404_151504.jpg](https://utek.uz.ua/images/IMG_20160404_151504.jpg)
![IMG_20160404_151429.jpg](https://utek.uz.ua/images/IMG_20160404_151429.jpg)
Leave a Reply