![ruba_1](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/ruba_1-678x381.jpg)
23 вересня 2016 року (п’ятниця) з студентами II та III курсів спеціальності «Товарознавство та комерційна діяльність» проведено бінарне заняття з дисциплін: «Товарознавство продовольчих товарів» (Данко Г.М., Кічера С.М.) та «Організація і технологія торговельних процесів» (Пересоляк А.Ю.), за участі представників мережі магазинів «Українська риба» ФОП Кондратюк М.О.
Ідея проведення лекційного бінарного заняття сприяти студентам у формуванні цілісної системи знань і вмінь за темами: «Торговельний асортимент риби та рибних товарів», «Організація продажу». Та розвитку їх фахових здібностей і креативних можливостей застосовувати в практичній діяльності.
![ruba 2](https://utek.uz.ua/images/2016/news/09/ruba_2.jpg)
![ruba 3](https://utek.uz.ua/images/2016/news/09/ruba_3.jpg)
Leave a Reply