![IMG_0240](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/IMG_0240-678x381.jpg)
Європейський день мов вважається традиційним святом у Європі з 2001 року. Він відзначається 26 вересня для підтримки розвитку мов і їх розмаїття. Стандартом для сучасного європейця вважається володіння, як мінімум двома іноземними мовами. Тому Європейський день мов закликає до вивчення іноземних мов, оскільки це шлях до взаєморозуміння між народами та державами.
В Ужгородському торгівельно-економічному коледжі викладаються іноземні мови, значну частину яких складають саме європейські: англійська, німецька, словацька.
До Європейського дня мов циклова комісія іноземних мов провела конкурс мультимедійних презентацій та брейн-ринг. Організатором конкурсу були викладач англійської мови Ремета Вікторія Іванівна та студенти І курсу спеціальності «Туризм». Студенти продемонстрували свої навички з англійської, німецької, французької, угорської мов та великий інтерес і бажання до подальшого оволодіння іноземними мовами.
Раті О.Л.,
голова циклової комісії іноземних мов
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/IMG_0241-1024x1024.jpg)
Leave a Reply