![111](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/111-678x381.jpg)
6 жовтня 2016 року Ужгородський торговельно – економічний коледж взяв участь в інформаційно–просвітницькому заході для молоді «Ярмарок професій – «Зроби правильний вибір!», представивши всі спеціальності, за якими навчальний заклад здійснює фахову підготовку.
Організатори заходу: Ужгородський міський центр зайнятості спільно з Управлінням освіти Ужгородської міської ради та Управлінням освіти і науки Закарпатської ОДА.
Учнівська молодь, гості заходу зацікавлено сприйняли інформацію щодо своїх професійних перспектив.
Анна Данко, заступник директора
з навчально-виробничої роботи УТЕК КНТЕУ
Leave a Reply