![sv1_1](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/sv1_1-678x381.jpg)
26 листопада 2016 року в студентському гуртожитку УТЕК КНТЕУ викладачами В.В.Гангуром, Л.В.Керецман, В.З.Павлик, Е.І.Огарь та студентами коледжу проведено виховний захід з вшанування жертв Голодомору 1932-1933 рр.
Студентам показали презентацію на тему «Голодомор 1932-1933 рр. Геноцид українського народу» та провели її обговорення. Наголосили на причинах та проявах геноциду українців: форсована індустріалізація, суцільна колективізація, розкуркулення, хлібозаготівлі, терор проти національної інтелігенції, нищення духовності тощо.
Студенти та викладачі вшанували жертви страшної трагедії українського народу хвилиною мовчання.
Метою заходу було виховання і формування патріотичних почуттів студентської молоді та її національної самосвідомості.
Любов Керецман
вихователь гуртожитку
УТЕК КНТЕУ
![sv1 2](https://utek.uz.ua/images/2016/news/11/sv1_2.jpg)
![sv1 3](https://utek.uz.ua/images/2016/news/11/sv1_3.jpg)
Leave a Reply