![Баскетбол_дівчата](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/Basketbol_divchata-678x381.jpg)
06.04.2017 р. в м. Свалява відбулася обласна Універсіада серед студентів ВНЗ І-ІІ рівня акредитації з баскетболу. Впевнену перемогу серед дівчат отримала команда УТЕК КТНЕУ у складі Олександри Шелепець, Христини Пичкар, Руслани Луп’як, Вероніки Цирук. Збірна команда юнаків у складі Олександра Іванова, Павла Жганича, Юрія Русина, Олександра Онуфрія посіла почесне третє місце. Команди готував викладач Юрій Юрійович Войнар.
![баскетбол хлопці](https://utek.uz.ua/images/2017/news/04/%D0%B1%D0%B0%D1%81%D0%BA%D0%B5%D1%82%D0%B1%D0%BE%D0%BB_%D1%85%D0%BB%D0%BE%D0%BF%D1%86%D1%96.jpg)
Leave a Reply