![yarm_1](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/yarm_1-678x381.jpg)
19 квітня 2018 року студенти, майстри виробничого навчання та викладачі Ужгородського торговельно-економічного коледжу КНТЕУ прийняли участь в інформаційно – просвітницькому заході «Ярмарок кар’єри»,який проводив Ужгородський міський центр зайнятості спільно з Управлінням освіти Ужгородської міської ради.
Презентація освітніх послуг закладу мала на меті сформувати в учнівської молоді усвідомлений підхід до професійного самовизначення та вибору майбутньої професії.
Заступник директора
з навчально – виробничої роботи
Анна Данко
![yarm 2](https://utek.uz.ua/images/2018/04/yarm_2.jpg)
Leave a Reply