![22-4-1](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/22-4-1-678x381.jpg)
22 квітня 2019 року в Ужгородській центральній міській бібліотеці відбулась виховна година присвячена статевому вихованню для студенток Ужгородського торговельно-економічного коледжу КНТЕУ.
Годину питань та відповідей провела ужгородська лікарка-гінеколог Наталія Павлівна Шманько. Дівчатам розповіли про правила догляду за своїм здоров’ям, вказали симптоми, які можуть вказувати на порушення функцій організму. Також студентки дізналися, де в Ужгороді вони можуть отримати кваліфіковану фахову допомогу як підліткового гінеколога, так і професійного психолога.
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/22-4-2.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/22-4-3.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/22-4-4.jpg)
Leave a Reply