![32.3](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/32.3-512x381.jpg)
9 травня 2019 року студенти спеціальності “Готельно-ресторанна справа” здійснили пізнавальну подорож до готелю “Катерина” та турбази “Ведмежа”, які знаходяться в селищі Поляна Свалявського району.
Студенти ознайомилися з інфраструктурою закладів, з переліком розваг і послуг, які тут можна отримати, поспілкувалися з персоналом готелю та турбази. Молодих людей запросили проходити навчальну практику, а в майбутньому і влаштуватися на роботу.
Leave a Reply