![24_10_19_1](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/24_10_19_1-678x381.jpg)
Сьогодні в Ужгородському торговельно-економічному коледжі КНТЕУ проводився День відкритих дверей для учнів шкіл м.Ужгорода.Студенти та викладачі всіх спеціальностей готували урочистий концерт та майстер-класи для учнів.
Також ретельно підготувалися прийняти гостей викладачі та студенти спеціальності “Туризм” , “Готельно-ресторанна справа” та “Харчові технологіі”. Вони запросили учнів у навчальні аудиторіі, де і підготували для них майстер-класи, смачні тістечка і коктейлі.
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/24_10_19_2-768x1024.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/24_10_19_3-768x1024.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/24_10_19_4-1024x768.jpg)
Leave a Reply