![21_11_19_1](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/21_11_19_1-678x381.jpg)
20 листопада 2019 року відбулася зустріч студентів УТЕК КНТЕУ спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», які навчаються за освітньо-професійною програмою «Товарознавство в митній справі» з комерційним директором ТОВ «Чоп-Транс-1» Генадієм Федоровичем Безверхнєвим. Викладачі та студенти отримали змістовні відповіді на питання, що стосуються роботи митного декларанта та брокера.
Ця зустріч сприяла формуванню необхідних знань у студентів для майбутньої роботи за фахом.
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/21_11_19_2.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/21_11_19_3.jpg)
Leave a Reply