![23_12_19_3](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/23_12_19_3-678x381.jpg)
23 грудня в студенському житті коледжу відбулася найграндіозніша подія 2019 року – Місс УТЕК та УТЕІ КНТЕУ. В конкурсі прийняло участь 12 учасниць, 6 із яких представляли наш заклад.
Проведений захід відбувся завдяки підтримці голови студентськоі ради Закарпатськоі області при Департаменті освіти і науки ОДА – Канюка Романа. В якості спонсорів виступали компанія Nobilex, Limejet taxi та ГО “Рідне місто Ужгород” , Roseshop, Дикий чан “У цімбора”, салон краси “Missoni ctudio”, “5 елемент”, А’ STAR, Клініка Біляка, Національний експертно- будівельний альянс України, Клініка лазерноі естетики “Перлина”, Комплекс “Гулівер” та Управління молоді та спорту Закарпатськоі ОДА. Хореографічну постановку виконала студентка УТЕІ КНТЕУ Домище Олександра. За результатами підсумку перемогу здобула студентка 1 ПТБД Воленюк Анастасія, 1 віце міс – Капраль Юліанна 3 ПТБД «Б» та Кочан Юлія 3 Т здобула титул 2 віце міс. Міс Грація – Дан Аліна 3 Т, міс Ніжність – Довгош Іванна 1 ГРС та міс Глядацьких симпатій виборола Яблонська Каріна – 1 ХТ “Б” курсу.
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/23_12_19_1-768x1024.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/23_12_19_2-1024x768.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/23_12_19_4-1024x768.jpg)
Leave a Reply