![2020-05-26_15-46-25](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/2020-05-26_15-46-25-678x381.jpg)
На другому тижні Виробничої технологічної практики, студентам ІІІ курсу спеціальність «Туризм» провели дистанційну лекцію на тему «Організація туристичної подорожі».
Лектором була @Інга Коноваленко – професійний турист з великим стажем мандрівок, що відвідала понад 40 країн. Практикум тривав 2 години, протягом яких Інгрід поділилась своїм досвідом організації турів з студентами.
Організатор заходу викладач Соловей Андрій Іванович
Leave a Reply