![будапешт_онлайн](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/budapesht_onlajn-678x381.png)
Цього тижня, під час Виробничої технологічної практики, студенти ІІІ курсу спеціальність «Туризм» отримали змогу пройти віртуальну екскурсію Будапештом.
Лектором була @Інга Коноваленко — професійний турист та ліцензований гід по Будапешту. Практикум тривав 2 години, протягом яких студенти дізнались багато цікавого про столицю Угорщини.
Організатор заходу викладач Соловей Андрій Іванович
Leave a Reply