![123456](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/123456-678x381.png)
З глибоким сумом колектив ВСП Ужгородського торговельно – економічного фахового коледжу КНТЕУ сприйняв звістку про смерть Марії Степанівни Лучанін, колишньої викладачки, яка пропрацювала в навчальному закладі понад 40 років. Була трудолюбивою, ініціативною, доброзичливою людиною, творчим і відповідальним педагогом. Її любили та поважали колеги і студенти.
Висловлюємо щирі співчуття родині та близьким померлої .
Вічна пам’ять….
Leave a Reply