![af42e7f2bcde9c4ad3b550600b8423a2-wide-big](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/af42e7f2bcde9c4ad3b550600b8423a2-wide-big-678x381.jpg)
Цьогоріч День Соборності України країна святкує в незвичних умовах карантину. Це зумовило формат виховного заходу, що відбувся в коледжі 22 січня з цієї нагоди.
Студенти та викладачка історії В.З.Павлик говорили про цей день в історії України, його значення та символізм для нашого народу. Переглядали фотовиставку та відео про Акт Злуки, розміщені на сайті Українського інституту національної пам’яті.
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/zobrazhennya_viber_2021-01-22_15-11-36-1024x576.jpg)
Завершальною частиною online заходу було віртуальне змагання у розв’язуванні тематичного кросворду (https://learningapps.org/view16702398) між студентами п’яти груп коледжу. Переможцями стали студентки-першокурсниці спеціальності “Туризм” Анна Дупин, Ірина Фединишинець та Ольга Терпак.
Щирі вітання переможницям!
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/Sobornist2-1024x576.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/Sobornist3-1024x576.jpg)
Leave a Reply