![Фехтування_1](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/Fehtuvannya_1-678x381.jpg)
На чемпіонаті України з фехтування, який проходив в м. Києві 20-22 січня 2021 року, збірна команда Закарпаття у складі спортсменок ШВСМ Синиці Олени, Лазаренко Олександри та Куштан Ксенії взяли перше місце командного турніру, виборовши золоті медалі. У вирішальній зустрічі вони були сильнішими за львів’янок Катерину Дзюбан, Ірину Білецьку, Анну Максименко та Софію Твердохліб. Наднапружений поєдинок закінчився з рахунком 42:39 на користь збірної «Закарпаття-1».
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/Fehtuvannya_5.jpg)
Що ж до індивідуальної першості, то тут закарпатські шпажиcтки також проявили себе на найвищому рівні! Вітаємо студентку 2-го курсу спеціальності “Облік і оподаткування” УТЕФК КНТЕУ Олену Синицю із вибореним сріблом змагань, а Олександру Лазаренко із бронзою!
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/Fehtuvannya_7.jpg)
Ужгородський торговельно-економічний фаховий коледж КНТЕУ
вітає тріумфаторів та їх тренерів!
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/Fehtuvannya_2.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/Fehtuvannya_3.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/Fehtuvannya_4.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/Fehtuvannya_6.jpg)
Leave a Reply