![Ні_абортам_1](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/Ni_abortam_1-678x381.jpg)
“Життя – понад усе!” – під таким гаслом 4 лютого в нашому закладі відбулася лекція на протиабортну тематику серед студентів третього курсу.
Лектори – учасники сімейно-соціального проекту “Я ХОЧУ ЖИТИ” Сімейного відділу Мукачівської єпархії УПЦ – розповіли нашим студентам про невтішну статистику щодо проведення абортів в Україні та у світі. Акцентуючи на проблемі згубних наслідків аборту для жінки, лікар Іван Орсаг наголосив, що ця проблема лежить не тільки в медичній площині, але несе в собі й духовну, психологічну та соціальну складові. Свого колегу підтримала Яна Дмитренко, додавши, що аборт утворює глибоку психологічну прірву між чоловіком і жінкою, яка часто призводить до руйнації сім’ї.
Під час зустрічі наші студенти активно долучалися до обговорення проблеми, взяли участь в анонімному анкетуванні на тему лекції.
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/Ni_abortam_2-1024x768.jpg)
Насамкінець, Мирослава Мельничук розповіла їм про свій життєвий досвід та про радість материнства як найвищий Божий дарунок для жінки. Вона також зачитала свій авторський вірш до сина і закликала слухачів берегти любов і свої майбутні сім’ї.
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/Ni_abortam_3-1024x768.jpg)
Підсумовуючи зустріч, наші гості зауважили, що вони були приємно вражені цікавістю, з якою студенти сприйняли лекцію. Тема зустрічі насправді потрібна молоді, адже за нею – майбутнє. Яким воно буде – залежить від кожного з нас, від нашого відповідального ставлення до наших родин і дітей, від вміння любити і будувати міцні щасливі сім’ї.
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/Ni_abortam-1024x438.jpg)
Leave a Reply