![зображення_viber_2021-02-24_13-30-21](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/zobrazhennya_viber_2021-02-24_13-30-21-678x381.jpg)
До Дня всіх закоханих студентська рада ВСП “УТЕФК КНТЕУ” організувала тиждень “Кохання”, протягом якого, всі бажаючі студенти та викладачі могли відправити приємні слова та побажання своїм шанувальниками, у холі коледжу розмістили “скриньку побажань” через яку можна було передати свої валентинки. Студенти прикрашали коледж кульками та цитатами про кохання.
Вітаємо зі святом, великого всім кохання!!!
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/zobrazhennya_viber_2021-02-24_13-30-38-576x1024.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/zobrazhennya_viber_2021-02-24_13-43-29.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/zobrazhennya_viber_2021-02-24_13-43-30.jpg)
Leave a Reply