![1](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/1-678x381.jpg)
Протягом першого тижня навчання для студентів 2 курсу спеціальності “Харчові технології” було організовано та проведено “Вступ до спеціальності”. Викладачі відділення харчових технологій розповідали про актуальність обраної професії та перспективи її розвитку. Студентів знайомили з правилами роботи на кухні-лабораторії та пригощали їх смачною випічкою власного виробництва.
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/zobrazhennya_viber_2021-09-06_16-45-03-430-1024x768.jpg)
Студенти разом із керівниками відвідали провідні заклади ресторанного господарства, зокрема, гастробар “Testo” та Спа-готель “Камелот”. Шеф-кухарі закладів з радістю ділилися секретами успіху з майбутніми фахівцями.
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/zobrazhennya_viber_2021-09-06_16-45-04-124-1024x768.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/zobrazhennya_viber_2021-09-06_16-45-04-972-1024x768.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/zobrazhennya_viber_2021-09-06_16-45-05-540-768x1024.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/zobrazhennya_viber_2021-09-06_16-45-06-173-768x1024.jpg)
Leave a Reply