![зображення_viber_2021-09-14_08-59-23-901](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/zobrazhennya_viber_2021-09-14_08-59-23-901-678x381.jpg)
Студенти першого курсу, спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування», під керівництвом викладача біології, екології, кандидата біологічних наук Денчиля-Сакаль Г.М. з навчальною екскурсією відвідали ботанічний сад УжНУ.
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/zobrazhennya_viber_2021-09-14_08-59-50-158-461x1024.jpg)
Завдяки змістовними та захоплюючими розповідями Копинець Надії Іванівни, завідуючої відділу природної флори та дендрологіїботанічного саду, студенти ознайомилися з таємничим життям рослин і суттєво поповнили свої знання з питань флори та пристосуванням рослин до умов життя у різних середовищах. Тут представлені унікальні види флори Кавказу, Америки, Китаю, Середньої Азії, Далекого Сходу.
Залишились нові знання,гарні враження і бажання повернутись у незвичайний клас, який знаходиться на свіжому повітрі, посеред лісу, щоб пізнавати цікавий світ рослин.
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/zobrazhennya_viber_2021-09-14_08-59-50-832-461x1024.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/zobrazhennya_viber_2021-09-14_09-00-03-848-461x1024.jpg)
Leave a Reply