![зображення_viber_2021-09-16_20-07-02-324](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/zobrazhennya_viber_2021-09-16_20-07-02-324-678x381.jpg)
У середу 15 вересня 2021 року у ВСП «Ужгородський торговельно-економічний фаховий коледж КНТЕУ» проводився День здоров’я. Складовою частиною програми цього заходу стало проведення конкурсу серед студентів ІІІ і ІУ курсів з приготування страви на вогні «Бограчу».
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/zobrazhennya_viber_2021-09-16_20-07-03-414-498x1024.jpg)
Переможцями конкурсу стали команди ІІІ ХТ «А», ІІІ ХТ «Б» та збірна команди ІУ ХТ «А», «Б» курсів.
Поважне журі у складі:
Волощук С.М., директор коледжу;
Граб С.І., завідувач відділення підприємництва та торгівлі;
Сливканич Л.І., викладач, голова циклової комісії академнаставників;
Губаш Владислав, Микитич Василь студенти ІІІ ГРС курсу додатково відзначили переможців в окремих номінаціях.
ІІІ ХТ «А» — «Представлення страви»;
ІІІ ХТ «Б» — « Пікантність страви»;
ІУ ХТ «А», ХТ «Б»– «Класичність рецептури».
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/zobrazhennya_viber_2021-09-16_20-07-01-011-766x1024.jpg)
16 вересня в актовій залі відбулося вручення дипломів та призів учасникам конкурсу. Команда викладачів коледжу на чолі з завідувачем відділення харчових технологій Гиндрюком В.В. готувала бо грач разом зі студентами і стала переможцем у номінації «Лагідність страви».
Продумана підготовча робота викладачів циклової комісії хіміко-технологічних дисциплін, креативність виконання, командна праця, а також чисті казани за кілька хвилин дегустації — основний підсумок цього конкурсу.
Leave a Reply