![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/dict2-326x245.jpg)
Радіодиктант
9 листопада викладачі-філологи та студенти 1 та 2 курсів ВСП «Ужгородський торговельно-економічний фаховий коледж КНТЕУ» долучилися до написання ХХІ Радіодиктанту національної єдності.
9 листопада викладачі-філологи та студенти 1 та 2 курсів ВСП «Ужгородський торговельно-економічний фаховий коледж КНТЕУ» долучилися до написання ХХІ Радіодиктанту національної єдності.
Copyright © 2024 | Розробка сайту: Globalistic