![Cuc1](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/08/Cuc1-678x381.jpg)
Новий етап російсько-української війни, що розпочався 24 лютого, став складним випробуванням для всіх українців. В цей не простий час, як ніколи, необхідне відчуття підтримки, взаємодопомоги, спільної праці, кожного на своєму фронті. Тільки в єдності наша сила.
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/08/Cuc2-768x1024.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/08/Cuc3-768x1024.jpg)
Надзвичайно важливою є підтримка наших захисників, бійців територіальної оборони, які забезпечують спокій на території краю. Ужгородський торговельно-економічний фаховий коледж також приєднався до цієї потрібної справи. Це стало можливим завдяки фінансуванню профспілкових організацій закладу та підтримки директора коледжу. Викладачі циклової комісії хіміко-технологічних дисциплін УТЕФК та викладачі УТЕІ організували приготування різноманітних смаколиків, які потім розвозять по блокпостам. Спільними зусиллями, готуючи домашню випічку, викладачі хочуть підтримати наших захисників, з вірою в серці разом наблизитинашу спільну перемоги.
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/08/Cuc4-768x1024.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/08/Cuc5-679x1024.jpg)
Leave a Reply