![veresn3](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/08/veresn3-678x381.jpg)
Щороку гостинно відкриває двері ВСП “Ужгородський торговельно-економічний коледж Державного торговельно-економічного університету”з нагоди Дня знань! Ця традиція зберігається вже багато років!
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/08/veresn1-1024x607.jpg)
В цей день завдячуємо ЗСУ України за можливість провести це свято! Дякуємо нашій адміністрації, зокрема директору коледжу – Волощуку С.М., заступниці директора з навчальної роботи – Раті О.Л. за наполегливу працю і організацію навчального процесу! Мирного неба всім нам і рясних Божих благословінь! В добру путь, шановні першокурсники!
Відео зі святкування на нашому YouTube-каналі за посиланнями:
– перше
– друге
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/08/veresn2-1024x766.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/08/veresn4-1024x766.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/08/veresn5-1024x766.jpg)
Leave a Reply