![dsns1](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/08/dsns1-678x381.jpg)
З метою збереження життя, вміння приймати правильні рішення в умовах надзвичайних ситуацій, запобігання правопорушень та формування правового світогляду студентів, адміністрація ВСП «УТЕФК ДТЕУ» організувала зустріч студентів перших курсів з працівниками ювенальної поліції старшим лейтенантом Кирлик Ю.І., лейтенантом Гігінарі В.В. та лейтенантом служби цивільного захисту ДСНС Дзямком Р.І.
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/08/dsns2-1024x576.jpg)
Спікери надали вичерпну інформацію щодо збереження свого життя при виникненні певних загроз та роз’яснили, що вважається правопорушенням, наслідки та як себе можна вберегти від їх скоєння.
В ході спілкування відбувся конструктивний діалог студентів та представників поліції і ДСНС.
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/08/dsns3-1024x766.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/08/dsns4-1024x766.jpg)
Leave a Reply