![Gor2](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/08/Gor2-678x381.jpg)
27 вересня до міжнародного дня Туризму було організовано екскурсії до таких об’єктів: Горянська Ротонда, Кафедральний Собор, Музей архітектури і побуту.
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/08/Gor1-1024x768.jpg)
Особлива подяка Оксані Леонідівні Раті – заступниці директора з навчальної роботи, викладачам циклу готельно-туристичних дисциплін за сприяння в організації навчально-пізнавальної екскурсії і вихованні молодих спеціалістів готельно-туристичної сфери!
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/08/Gor3-1024x768.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/08/Gor4-1024x768.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/08/Gor5-1024x768.jpg)
Leave a Reply